nasze usługi

Ortotropia

Umów wizytę dla tej usługi:

lek. dent. Aleksandra Kopacka
+48 665 011 919

Jedną z wielu usług, jakie proponuje zainteresowanym nasz gabinet stomatologiczny, jest ortrotopia Zduńska Wola. Mieszkańcy tego miasta oraz okolic mogą zapisywać się na wizytę praktycznie od ręki – zapraszamy!

Leczenie ortrotopiczne w Zduńskiej Woli – na czym polega?

Proponowana przez nas ortrotopia to nic innego, jak wczesne leczenie ortodontyczne, które przeprowadza się głównie u dzieci od czterech do ośmiu lat. Działania takie przynoszą niezwykle trwałe efekty, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Proces taki ma trzy główne cele: naprostowanie zębów, poprawę kształtu twarzy, a także poszerzenie dróg oddechowych. Zabiegi towarzyszące takiemu leczeniu są całkowicie bezbolesne – dbamy o komfort wszystkich naszych pacjentów, także tych najmłodszych!

Ortrotopia niesie ze sobą wiele zalet. Zabiegi tego typu przede wszystkim w sposób szybki eliminują przyczyny powstawania krzywego zgryzu u dzieci. W wyniku działań ortrotopicznych powstaje miejsce dla wszystkich zębów – także tych, które dopiero się pojawią. Leczenie takie wpływa również na prawidłową postawę spoczynkową jamy ustnej, jak również umożliwia prawidłowy wzrost kości twarzoczaszki u dziecka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – stomatologia Zduńska Wola to najlepszy wybór dla każdego! Oprócz wspomnianej już ortrotopii, oferujemy takie usług jak:

Masz jakieś pytania?
Chcesz umówić wizytę?