nasze usługi

Bonding

Umów wizytę dla tej usługi:

lek. dent. Aleksandra Kopacka
+48 665 011 919

Bonding Zduńska Wola to zabieg, który poprawia uśmiech — sprawia, że Twoje zęby są bielsze i piękniejsze. Interesują Cię licówki kompozytowe Zduńska Wola? Jesteś w dobrym miejscu — każdy przypadek konsultujemy indywidualnie i umawiamy na wizytę w dogodnej dla Państwa porze.

Bonding Zduńska Wola — na czym polega?

Bonding Zduńska Wola — na czym polega ten zabieg stomatologiczny i dla kogo jest przeznaczony? Bonding, czyli bezpośrednio zakładane licówki kompozytowe, jest zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej, którego głównym celem jest poprawa kształtu i wyglądu zębów. Bonding to metoda nieinwazyjna — polega na pokryciu zęba cienką warstwą kompozytu z żywicy.

Odbudowa zęba Zduńska Wola — efekty

Bonding to metoda leczenia zębów, która w znaczącym zakresie poprawia ich kształt i kolor. Ma jednak swoje ograniczenia — aby odbudowa jak najdłużej zachowała pożądany wygląd, konieczna jest idealna higiena jamy ustnej oraz ponowne polerowanie co sześć miesięcy.

Komu poleca się zabiegi z zakresu bondingu? To usługa zalecana każdemu, kto chce pozbyć się nieestetycznych przebarwień na zębach lub chce zamaskować nierówności czy pęknięcia.

Licówki Zduńska Wola — nasze pozostałe usługi

Gabinet stomatologiczny Zduńska Wola przy Paprockiej 4 wykonuje szeroki zakres usług związanych zarówno z leczeniem zębów, jak i profilaktyką jamy ustnej. Stomatologia Zduńska Wola oferuje nie tylko zabiegi związane z odbudową zębów — sprawdź także:

Masz jakieś pytania?
Chcesz umówić wizytę?