Poznaj lekarzy na Paprockiej 4

Doświadczona rodzinna kadra z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

MK Make UP Monika Krawczyk

lek. dent. Magdalena Zawada

spec. ortodoncji

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, specjalistką I* ze stomatologii ogólnej i II* z ortodoncji. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w wielu kursach i wykładach zawodowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

MK Make UP Monika Krawczyk

lek. dent. Aleksandra Kopacka

leczenie zębów i zaburzeń w stawach
skroniowo-żuchwowych, ortotropia

Ścieżka zawodowa
Studia na Wydziale Lekarsko- Dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2006-2011 ukończone z wynikiem bardzo dobrym
2011 – 2012 Staż Podyplomowy w gabinecie Li-Dent
2012 Praca w Specjalistycznym Gabinecie Pedodontycznym Magdalena Szewczyk
2013 – 2018 Kierownik Poradni Stomatologicznej w NZOZ ZAMED
2018 – obecnie praca w klinice stomatologicznej Adent

Ukończyłam wiele kursów i szkoleń u światowej sławy wykładowców i praktyków. W pracy najważniejsza jest dla mnie współpraca z pacjentem. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń w stawach skroniowo- żuchwowych, funkcjonalną odbudową zębów bocznych, estetyczną odbudową zębów przednich, protetyką i ortotropią. Zabiegi wykonuję jak najmniej inwazyjnie i jak najbardziej dokładnie- używam mikroskopu zabiegowego.
Prywatnie jestem mamą i szczęśliwą żoną. Wolny czas spędzam aktywnie, wyładowując stresy dnia codziennego na rolkach lub biegając. Uwielbiam gotować i piec wszystko, co słodkie.

Masz jakieś pytania?
Chcesz umówić wizytę?