nasze usługi

Endodoncja

Umów wizytę dla tej usługi:

lek. dent. Aleksandra Kopacka
+48 665 011 919

Endodoncja Zduńska Wola to zabieg, który przywraca życie zębom w stanie zapalnym, przeznaczonym niegdyś do usunięcia. Pozwala na odratowanie zębów i pomaga w pozbyciu się uciążliwego bólu związanego z zapaleniem. Chcesz umówić się na leczenie kanałowe? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę u stomatologa endodonty Zduńska Wola.

Endodoncja Zduńska Wola — na czym polega?

Leczenie kanałowe polega na usunięciu żywej tkanki zęba z komory i kanałów. Wymaga precyzji, co umożliwiają mikroskopy oraz nowoczesne technologie wykorzystywane przy wykonywaniu zabiegu. To niezwykle skuteczna metoda leczenia zębów — pozwala ratować zęby, które jeszcze parę lat temu byłyby przeznaczone do całkowitego usunięcia.

Zabieg endodoncji jest bezbolesny — wykonuje się go w znieczuleniu, a w szczególnych przypadkach nawet pod narkozą.

Kanałowe leczenie Zduńska Wola — wskazania

Leczenie kanałowe jest wskazaniem w sytuacji, kiedy ząb jest w nieodwracalnym stanie zapalnym. Co istotne, zęby wymagające leczenia kanałowego nie zawsze bolą. Czasami stan zapalny jest utajony, a ząb nie daje żadnych dolegliwości. Pomocne w diagnozowaniu są wtedy zdjęcia RTG.

Leczenie kanałowe Zduńska Wola — pozostałe usługi

Gabinet stomatologiczny Zduńska Wola Paprocka 4 wykonuje szeroki zakres usług związanych zarówno z leczeniem zębów, jak i profilaktyką jamy ustnej. Stomatologia Zduńska Wola to nie tylko zabiegi związane z endodoncją — sprawdź także:

Masz jakieś pytania?
Chcesz umówić wizytę?